Дата: 24.05.2023 11:07

Система безоплатної правової допомоги запускає кампанію про допомогу постраждалим від сексуального насильства, пов’язаного зі збройною агресією росії проти України, та домашнього насильства.

Постраждати від насильства може кожен і кожна. Варто подбати про себе та звернутися по допомогу.

Для цього ми розробили серію відео та корисних матеріалів, з якими будемо вас знайомити на нашій сторінці, щоби якомога більше людей могли розпізнати насильство та дізналися, як захистити свої права з допомогою системи БПД.

Наші юристи проконсультують з усіх правових питань. Підкажуть, як зібрати докази, та допоможуть звернутися до правоохоронних органів. А за потреби, представлятимуть інтереси постраждалих у суді.

Звернутися до системи БПД можна:

за телефоном 0 800 213 103

у телеграм (кнопка «Отримати консультацію»)

до найближчого бюро правової допомоги

Ми поруч, щоб допомогти!

Детальніше на сайті.