У Чопській МШ відбувся відбулося святкове підсумкове заняття за участю угорського вокального ансамблю "Гармонія" та учнів класу сольного співу (ФОТО)

Дата: 24.05.2023 11:47

У п’ятницю, 19 травня, у концертній залі Чопської музичної школи відбулося святкове підсумкове заняття за участю угорського вокального ансамблю "Гармонія" та учнів класу сольного співу викладача Енике Мельник.

На початку заходу учні в імпровізованій формі виступили з невеличким концертом. Прозвучали пісні різних стилів, твори для фортепіано, а також юні музиканти продекламували вірші.

Далі викладач проводила музичні ігри та вікторини, в цьому їй допомагали учні- старшокласники: Юлія Гаджа та Вікторія Яцкевич.

Зала була наповнена справжніми емоціями, дивом музики, співу, народного мистецтва та нових знань.