Чотирьом Героям присвоєно посмертно звання «Почесний громадянин міста Чоп»

Дата: 29.05.2023 09:31

Із початку повномасштабного вторгнення на війні загинули четверо героїв нашої  Чопської громади.

Це військові, які віддано боронили державу і віддали за неї життя. Усі вони – назавжди наші Герої, Герої нашої громади та України. Вони стали символом гідності, кожен з них вчинив подвиг, повставши проти насилля та несправедливості, віддавши життя за нову, відроджену Україну, саме їхні подвиги надихають сотні тисяч українців на боротьбу з російською агресією.

Ми всі у вічному боргу перед матерями й батьками за те, що вони виростили мужніх і сміливих патріотів. І схиляємося перед жінками та дітьми, які втратили чоловіків та батьків.

Маємо пам’ятати... Маємо шанувати наших земляків, всіх, які своєю жертовністю захищають нашу рідну землю, нашу рідну Україну.

Сьогодні, 26 травня, вшановуючи пам’ять ГЕРОЇВ, які віддали життя за свободу, суверенітет, територіальну цілісність і незалежність України, було присвоєно посмертно звання «Почесний громадянин міста Чоп», вручено  Свідоцтво та нагрудний знак «Почесний громадянин міста Чоп» рідним наших Героїв:

- майстер-сержанту Літераті Олександру Олександровичу;

- молодшому сержанту Димченку Андрію Ігоровичу;

- солдату Олійнику Олександру Володимировичу;

- сержанту Бердянському Олегу Ігоровичу.

Присутні схилили голови перед світлою пам’яттю наших Героїв. Щира подяка  батькам, які виховали патріотів та віддали за Україну найдорожче – життя! Вічна пам’ять героям! Слава Україні!