У Чопській МШ відбувся випускний (ФОТО)

Дата: 31.05.2023 09:52

Чарівний, повний приємних несподіванок і сюрпризів став суботній день 27 травня для Чопської музичної школи. Із самого ранку хвилювання за відповідальний іспит з фаху вирував в залі школи.

Кожен випускник базового рівня, а їх цього року було 13 вихованців, старався максимально професійно виконати свою випускну програму.

А вже о 16:00 зал заповнився рідними людьми для серця кожного випускника —батьками, братиками та сестричками, родичами та викладачами, і в урочистій піднесеній атмосфері розпочалось вручення свідоцтв про мистецьку освіту.

Щирі побажання випускникам і слова вдячності за роки, які пройшли в стінах мистецького закладу чіпляли за самі потаємні струни душі, і зал разом то чуйно плакав, то наповнювався веселим сміхом. Випускники не переставали дивувати  викладачів та батьків креативними музичними подарунками, які таємно від всіх підготували, а глядачі уважно слухаючи ці виступи, дійсно відкривали для себе все нові грані таланту дітей. Відчуття гордості за чудове покоління вихованців ні на мить не покидало присутніх у цей чудовий теплий вечір. У повітрі вирувала одна думка:

«Україна, маючи таку молодь, обов’язково переможе і буде мати щасливе мирне майбутнє на віка».