У Чопській МТГ відзначили Міжнародний день захисту дітей (ФОТО, ВІДЕО)

Дата: 01.06.2023 16:15

У такі надскладні та напружені часи захист дітей є одним із пріоритетних напрямків. Особливо для тих малюків, які були змушені ховатися у підвалах і бомбосховищах, тікати від обстрілів і бомбардувань. Тому, аби показати спокій, котрі панують у нашій громаді, аби продемонструвати, що життя продовжується, а наші захисники роблять усе можливе, щоб відновити мир на нашій землі, у Чопській МТГ провели заходи для найменших.

Сьогодні, 1 червня, у Чопі пройшло свято «Ми діти вільної країни», присвячене Міжнародному дню захисту дітей. Захід відбувся у центральній частині Чопа. Хвилиною мовчання присутні вшанували усіх загиблих дітей, яких вбили російські окупанти.

Із танцювальними та пісенними номерами виступами: ансамбль «Асорті», народний клуб східного танцю «Наргіс», танцювальний колектив, вокалісти Кіра Данилич КЗ, Оксана Волос, Віра Сентипал «Центр культури та дозвілля Чопської МТГ», вихованці Чопської музичної школи та театральної студії «Юдіт».

Для малечі організовано різноманітні забави: майстер-класи з бісероплетіння, виготовлення паперових букетів  та різьби по дереву, малюнок на асфальті «Ми у майбутнє віримо твоє» та вулична акція «Віршик за кульку».

Діти із задоволенням брали участь у різноманітних конкурсах і майстер-класах, отримуючи солодощі, різноманітні призи та масу позитивних емоцій.