У Чопській МТГ у зв’язку з загрозою життю вилучено дитину

Дата: 06.06.2023 08:58

Минулого тижня на території Чопської МТГ Службою у справах дітей було виявлено малолітню дитину (1 рік і 8 місяців), покинуту вдома без батьківського нагляду, позбавлену харчування та доступу до води.

У зв’язку з загрозою життю дитини спільно з представниками Міського центру соціальних служб і поліції було здійснено негайне вилучення та розміщення малюка в медичному закладі для надання медичної допомоги.

Станом на сьогодні матір жодного разу не зверталася до Органу опіки та піклування щодо надання інформації про власну дитину, її місце знаходження та стан здоров’я. Крім того, до сих пір невідомо, де вона перебуває.

Шановні батьки, для уникнення ситуацій, які можуть нести загрозу життю дитини, закликаємо в жодному не разі не залишати ваших малюків без нагляду дорослих.