У міській раді обговорили питання, пов'язані з протидією торгівлі людьми (ФОТО)

Дата: 15.06.2023 09:19

13 червня до Чопської міської ради завітала команда Закарпатської  громадської  жіночої організації "Веста". Експерти проєкту МОМ «Розбудова спроможності Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Закарпатській області» Інна Сабадош і Михайло Давиденко поспілкувалися з міським головою та працівниками Міського центру соціальних служб.

Відбулася жвава дискусія щодо проблем і викликів, із якими може стикатися наша  громада у питаннях, пов'язаних із протидією торгівлі людьми, захисту наших громадян. Також учасники обговорили організацію роботи у рамках прийнятої Державної цільової соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2025 року, реалізацію заходів проєкту МОМ. Також розглянуто заходи покращення інформування мешканців громади з метою виявлення та реагування на випадки торгівлі людьми і гендерного обумовленого насильства та експлуатації.

Протягом зустрічі команда ГЖО «Веста» ознайомилися з роботою Міського соціального центру, поділилася досвідом роботи з питань захисту інтересів осіб, постраждалих від торгівлі людьми та ГЗН. У підсумку зустрічі було домовлено про покращення взаємодії та співпраці у виявленні та допомозі постраждалим, організацію та проведення превентивної роботи у нашій громаді з протидії торгівлі людьми, спільних заходів та навчань.