Чопська міська рада
Закарпатська область, Ужгородський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Дата: 15.06.2023 10:11
Кількість переглядів: 404

Фото без опису

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

1. Планована діяльність

Нове будівництво складу карбомідно аміачної суміші по шосе Мукачівське в м. Чоп.

Нове будівництво складу карбомідно аміачної суміші (далі КАС) передбачає спорудження наземної бази зберігання для приймання, зберігання та відвантаження КАС. Приймання продукції заплановано з авто цистерн, для цього планується влаштувати два автомобільних пости зливу-наливу, відвантаження – в залізничні цистерни за допомогою поодиноких пристроїв наливу та автоцистерни. Для зберігання КАС планується влаштування бази зберігання, яка складається з одного резервуару зберігання РВС-400, об’ємом 400 м3 та одного аварійного резервуару РВС-400 такого ж самого об’єму. Геометричний об’єм бази зберігання КАС складає 400 м3. Також передбачається будівництво складського приміщення для мінеральних добрив IV типу в тарі (біг-бегах).

Розрахунковий строк експлуатації будівель – 60 років, технологічного обладнання – 40 років. Запланований рік введення в експлуатацію - 2024р.

2. Суб’єкт господарювання

Товариство з обмеженою відповідальністю «ХІМАГРОСТЕП», Код ЄДРПОУ 43670590, юридична адреса: Україна, 36000, Полтавська обл., місто Полтава, Проспект Миру, будинок 16А, тел: +380 (95) 278-80-28.

3. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення

Департамент екології та природних ресурсів Закарпатської обласної державної адміністрації. Поштова адреса: 88008, м.Ужгород, пл.Народна, 4. Електронна адреса: central@ecozakarpat.gov.ua, номер телефону: (0312) 61-67-01, контактна особа – Урись Ігор Омелянович

4. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля

Дозвіл на виконання будівельних робіт згідно статті 37 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», що видається Державною інспекцією архітектури та містобудування України (ДІАМ). Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря новоутвореними стаціонарними джерелами, що видається Департаментом екології та природних ресурсів Закарпатської обласної державної адміністрації.

5. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення

(зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.

Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби (СОVID-19), спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, до повного його скасування та протягом 30 днів з дня скасування карантину, громадські слухання не проводяться і не призначаються на дати, що припадають на цей період.

Громадські слухання (перші) відбудуться -

Громадські слухання (другі) відбудуться не передбачено

6. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності

Департамент екології та природних ресурсів Закарпатської обласної державної адміністрації. Поштова адреса: 88008, м. Ужгород, пл. Народна, 4. Електронна адреса: central@ecozakarpat.gov.ua, номер телефону: (0312) 61-67-01, контактна особа – Урись Ігор Омелянович.

7. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій Департамент екології та природних ресурсів Закарпатської обласної державної адміністрації. Поштова адреса: 88008, м.Ужгород, пл.Народна, 4. Електронна адреса: central@ecozakarpat.gov.ua, номер телефону: (0312) 61-67-01, контактна особа – Урись Ігор Омелянович.

Зауваження   і    пропозиції   приймаються    протягом    усього   строку    громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

8. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності

Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності на 110 аркушах та додатки до Звіту

9. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними

Чопська міська рада Закарпатської області, адреса: вулиця Берег, 2, м. Чоп, Закарпатська область, 89500. e-mail: chop@carpathia.gov.ua, тел. +0312 711 242.

Ознайомитись з «Звітом з оцінки впливу на довкілля» можна в прийомні години установи з 14.06.2023р.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь