Відбулося засідання виконавчого комітету Чопської міської ради (ФОТО)

Дата: 15.06.2023 15:12

Сьогодні, 15 червня, відбулося засідання виконавчого комітету Чопської міської ради. На порядок денний винесено 187 питань.

Присутні заслухали та затвердили план роботи виконавчого комітету на ІІІ квартал 2023 року, рішення про підготовку господарського комплексу та установ бюджетної сфери до роботи в  осінньо – зимовий період 2023-2024 рр., інформаційну та технологічну картки адміністративної послуги,  яка надається Управлінням  Центр надання адміністративних послуг, та розпорядження Чопського міського голови «Про затвердження робочого проекту «Капітальний ремонт тротуару по вул. Героїв України в м.Чоп».

Також внесено зміни до складу комісії щодо розгляду заяв про  виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорії осіб та до договору найму житлового приміщення. Крім того, надано дозволи на приватизацію квартир.

Наостанок було прийнято 178 рішень щодо надання матеріальної допомоги та 1 матеріальна допомога на поховання.