Допомога для мешканців Херсонщини (ФОТО, ВІДЕО)

Дата: 19.06.2023 17:30

Минулого тижня за ініціативи Чопської міської ради проводився збір речей першої необхідності для мешканців Херсонщини, які постраждали від підриву Каховської ГЕС.

Вже сьогодні, 19 червня, сформований вантаж із гуманітарною допомогою під супроводом волонтерів нашої громади, а саме: п. Уляни,  Віктора Меліки та Валерія Костецького, вирушив в смт. Білозерка Херсонської області.

Значну частину вантажу, а саме продукти харчування та засоби гігієни надав наш місцевий підприємець Віктор Бабинець за підтримки партнерів: ПП Кашпов, ФОП Куцин В.В., ФГ «Світ м’яса», ТОВ «Скеля», ТОВ «УжФрукт», ТОВ «Смак Закарпаття», ТМ «Lovare». Необхідні ліки придбані за рахунок  підприємця Віталія Лугового.

Також до збору долучилися працівники Чопської міської ради та небайдужі мешканці Чопської МТГ: Ірина Ляманкіна, Наталя Костелей (Добровольська), Лена Цурганова, Наталя Климчук, Людмила Смерека, Людмила Сабо.

Для мешканців Херсонщини було передано генератор, воду та фільтри для очищення води, продукти харчування, корм для тварин, засоби гігієни та дезінфекції, медикаменти, розкладачки та матраци тощо.

Сподіваємося, що передана допомога допоможе постраждалим мешканцям пережити це лихо! Разом ми сила! Разом до ПЕРЕМОГИ!!!

Дякуємо усім, хто долучився до збору, дякуємо тим, хто забезпечив транспортування вантажу. Разом допомагаємо!