Оголошення про засідання комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, молоді і сім’ї та соціального захисту населення

Дата: 20.06.2023 09:09

Фото без описуУ вівторок, 27 червня, о 12.00 год. у приміщенні залу засідань Чопської міської ради відбудеться засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, молоді і сім’ї та соціального захисту населення з наступним порядком денним:

1. Про внесення змін до рішення 34 сесії восьмого скликання від 26.05.2023 року №11 «Про затвердження Міської програми забезпечення права дитини на виховання у сімейному оточенні на  2023-2027 роки».
2. Про внесення змін до Програми розвитку освіти Чопської міської територіальної громади на 2023-2027 роки.
3. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки закладів первинного, вторинного рівня медичної. допомоги Чопської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.
4. Про встановлення ставок при визначенні розміру орендної плати.
5. Різне.