Нагадуємо про проведення безкоштовної стерилізації та вакцинації тварин

Дата: 22.06.2023 14:19

Із 26 по 30  червня у місті Чоп працюватиме мобільна команда міжнародного благодійного фонду «FOUR PAWS International».
Фахівці фонду кожного робочого дня,  із 9.00 по 18.00,  будуть здійснювати відлов, стерилізацію, вакцинацію проти сказу бездомних тварин та повернення їх на попереднє місце проживання.
Такий проект необхідний аби допомогти місту врегулювати чисельність безпритульних тварин за допомогою гуманних методів.
Під час роботи  міжнародного фонду «FOUR PAWS International» у м. Чоп заплановано Волонтерський день (30.06) -  коли волонтер зможе принести на стерилізацію тварину, яку він взяв з вулиці під свою опіку. Запис на такий день ведеться за телефоном, вказаним нижче. Кількість місць на стерилізацію у волонтерський день обмежена.
Закликаємо Вас посприяти команді «FOUR PAWS International» допомогти нашому місту гуманно вирішити питання бездомних тварин і повідомити про місця скупчення бездомних тварин за телефоном 0679212289.

Для довідки:
FOUR PAWS («Чотири лапи») -  міжнародна благодійна організація із захисту тварин зі штаб-квартирою у Відні, Австрія, та офісами в 11 країнах на 3 континентах.
FOUR PAWS прибув в Україну для надання допомоги місцевій владі в реалізації гуманних методів контролю чисельності тваринного населення. Метод спіймав – стерилізував – відпустив є єдиним стійким рішенням проблеми безпритульних собак, рекомендований Всесвітньою організацією охорони здоров'я і Європейським парламентом. Він блокує розмноження тварин на вулицях і їх сексуальну поведінку, яка є найбільш поширеною причиною нападу безпритульних собак, а також допомагає запобігти захворювання, такі як сказ.

У 1993 році FOUR PAWS розпочали стерилізаційні та вакцинаційні проекти, і з тих пір успішно працює в таких країнах, як Австрія, Болгарія, Хорватія, Македонія, Німеччина, Греція, Угорщина, Італія, Румунія, Словаччина, Швейцарія, Сербія, Індія, Шрі-Ланка, Йорданія.