Оголошення про безкоштовного надання медичних послуг з охорони материнства, гінекологічний огляд

Дата: 26.06.2023 16:46

Фото без описуМіж Фондом ООН, БФ «Інститут розвитку сім’ї та дитини» та КНП «Ужгородський міський пологовий будинок» була укладена угода, метою якої є покращене доступу до акушерсько-гінекологічної допомоги мешканцям громадам,  на території яких ускладнено доступ до діагностики та  медичних послуг.

У рамках Проекту передбачається виїзд мобільної бригади, що включає надання медичних послуг з охорони материнства, гінекологічний огляд.

У процесі роботи мобільною бригадою КНП «Ужгородського міського полового будинку» спеціалісти забезпечені всім необхідним: гінекологічними наборами з можливістю взяття мазків та цитології, апаратом УЗД, фетальним монітором для обстеження вагітних. Крім цього фахівці можуть провести тестування на гепатити В і С, виміряти рівень цукру крові тощо.

Всі обстеження та консультації спеціалістів БЕЗКОШТОВНІ.

Мобільна бригада буде приймати в  с. Есень 07 липня на базі  АЗПСМ. В с. Тисаашвань 12 липня в приміщенні фельдшерсько-акушерського пункту.