У Чопі відбувся захід до Дня Конституції України «Ми заквітчаємо тебе, Україно, любов’ю!» (ФОТО, ВІДЕО)

Дата: 28.06.2023 17:50

Сьогодні, 28 червня, у Комунальному закладі «Центр культури та дозвілля Чопської МТГ» відбувся захід «Ми заквітчаємо тебе, Україно, любов’ю!», присвячений 27-й річниці Дня Конституції України.

«Сьогодні ми відзначаємо одне з найголовніших свят нашої держави, яке укріплює націю, виявляє дух народу, — це День Конституції України!Конституція України – це не лише Закон законів, це серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства.
Вона увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України.

Звитяжна наша Україно, ти волю свою борониш невпинно. Незламна і сильна ти наша країна. Ми живемо на історичній землі в історичні часи. Коли у полум’ї битв народжується героїчний епос. Коли весь світ з подивом і захопленням спостерігає за хоробрістю українців, які сміливо бороняться проти величезної кровожерної орди. Але хіба може бути інакше? Ми сміливі, тому що знаємо за що боремося: за свою землю, свою історію, свою культуру, і за щасливе майбутнє. І про це потрібно пам'ятати кожного дня», — відзначила ведуча Оксана Волос.
Хвилиною мовчання присутні вшанували тих, хто ціною власного життя дарує нам наше сьогодення, усіх загиблих воїнів та мирних жителів України

Своїми виступами мешканців і гостей нашої громади порадували народний вокальний ансамбль «Руменок» Середнянської селищної ради, клуб східного танцю «Наргіс», танцювальний колектив «Денскідс», вокальний ансамбль «Асорті», соліст Тисаашванського СБК-філії Петро Шалата, солісти КЗ «Центр культури та дозвілля Чопської МТГ» Кіра Данилич, Вікторія Грішин, Оксана Волос і Віра Сентипал.