Міську раду відвідала мобільна команда міжнародного благодійного фонду «FOUR PAWS International» (ФОТО)

Дата: 30.06.2023 11:41

Протягом цього тижня у Чопі триває вакцинація та стерилізації безпритульних тварин мобільною командою міжнародного благодійного фонду «FOUR PAWS International». Сьогодні, 30 червня, представники фонду та місцеві волонтери завітали до міської ради та поспілкувалися з міським головою Валерієм Самардаком про перебіг стерилізації та вакцинації проти сказу бездомних тварин.

Також обговорено питання щодо подальшої співпраці та наступні кроки для зменшення кількості безпритульних тварин на вулицях нашої громади, створення відповідного комунального підприємства, яке буде здійснювати контроль популяції тварин і забезпечуватиме їхню вакцинацію.

Наостанок міський голова подякував за плідну роботу працівникам фонду та волонтерам Катерині Клинець та Андріані Шутовій, котрі допомагали проводити вилов тварин на території міста.

Нагадаємо, що впродовж сьогоднішнього дня триває Волонтерський день, коли волонтер може принести на стерилізацію тварину, яку він взяв з вулиці під свою опіку.