Чопська МТГ передала кошти для Білозерської селищної територіальної громади Херсонської області

Дата: 06.07.2023 08:53

Чопська міська рада виділила кошти для Білозерської селищної територіальної громади Херсонської області, яка зазнала значних руйнувань і пошкоджень внаслідок підриву Каховської ГЕС і постійних обстрілів російськими окупантами.

На реалізацію заходів з усунення аварій на об’єктах житлового фонду на території Білозерської громади внаслідок підтоплення та бойових дій, зокрема для придбання будівельних матеріалів  та надання матеріальної допомоги сім’ям, постраждалим від підтоплення та ворожих обстрілів, було виділено та передано міжбюджетний трансферт з бюджету Чопської міської територіальної  громади у вигляді іншої субвенції у розмірі 700 000 гривень.

Сподіваємося, що передана допомога допоможе постраждалим мешканцям пережити це лихо! Разом ми сила! Разом до ПЕРЕМОГИ!