Триває робота комісії з питань благоустрою (ФОТО)

Дата: 10.07.2023 09:19

Із метою контролю розповсюдженню карантинних рослин і бур’янів, дотримання чистоти на території міста та громади триває робота комісії з питань благоустрою, яка здійснює систематичні огляди прибудинкових територій домоволодінь приватного сектору та багатоквартирної забудови, власники якої відмовилися від послуги прибирання. У разі виявлення порушення члени комісії проводять профілактичну бесіду щодо необхідності його усунення. При повторному виявленні порушення  уповноважені посадові особи мають право скласти протоколи, які розглядатимуться на черговому засіданні адміністративної комісії, вжитиватимуться заходи щодо сплати накладених штрафів на порушників правил благоустрою.

Минулого тижня була проведена профілактична бесіда з мешканцями багатоквартирного будинку по вулиці Молодіжна, 10 щодо необхідності прибирання прибудинкової території. Після зауваження було здійснене упорядкування зеленої зони між тротуаром і будинком. Дякуємо усім мешканцям за розуміння та сподіваємося на подальшу співпрацю. Тільки спільними зусиллями ми зробимо наше місто кращим!