Розпочалося облаштування сміттєзбиральних (контейнерних) майданчиків

Дата: 10.07.2023 10:21

Розпочалося облаштування сміттєзбиральних (контейнерних) майданчиків на території міста. Відповідно до «Програми поводження з твердими побутовими відходами на території Чопської міської територіальної громади на 2022-2023 роки» у Чопі буде встановлено 11 споруд системи збирання і вивезення відходів (контейнерних майданчиків для збирання, роздільного збирання  твердих побутових відходів  з улаштуванням твердого покриття). Облаштування розпочалося з підготовчих робіт на вулиці Спортивній, 1, 3, вулиці Миру,  15, 17 і  проспекті Залізничників, 1, 2 (I-III під’їзд), вулиці Миру, 19, 21 і проспекті Залізничників, 2Б, 2В, 2Г, проспекті Залізничників, 2 (IV-VI під’їзд), 2А, вулиці Берег, 18 і проспекті Залізничників, 3, 4.

Також майданчики будуть облаштовані на вулиці Петефі, 5  і Тиха-Чендеш, 11, вулиці Василя Стуса, 5 та по два у провулку Прикордонному, 6 і 6А, 7 і 7А, вулиці Миру, 2, 4.

Для реалізації Програми у бюджеті громади передбачено 1 250 000 гривень.