Всеукраїнська науково-практична конференція «Муніципальна реформа в контексті євроінтеграції України: позиція влади, науковців, профспілок та громадськості»

Дата: 20.07.2023 11:07

Академія праці, соціальних відносин і туризму за підтримки Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») запрошує до участі у роботі VІІ-ої Всеукраїнської науково-практичної конференції «Муніципальна реформа в контексті євроінтеграції України: позиція влади, науковців, профспілок та громадськості», яка відбудеться 25 серпня 2023 року (початок о 10:00) у готелі «Турист» за адресою: вулиця Раїси Окіпної, 2, Київ.

До конференції також можна буде приєднатися на платформі Zoom.

Для входу на відео-конференцію необхідно зайти за посиланням  та ввести:

- ідентифікатор конференції: 303 650 3681

- код доступу: 816596

Мета конференції – формування єдиного бачення напрямів муніципальної реформи в Україні відповідно до європейських принципів і стандартів на основі співставлення позицій з цього питання влади, науковців та інститутів громадянського суспільства, зокрема, профспілок, об’єднань органів місцевого самоврядування, громадських організацій тощо. Конференція проводиться в рамках відзначення Дня Незалежності України.

До участі в науковому заході запрошуються викладачі та аспіранти закладів вищої освіти, науковці, представники органів державної влади та органів місцевого самоврядування, громадські та профспілкові діячі, всі хто опікується питаннями успішного проведення муніципальної реформи в Україні відповідно до європейських принципів і стандартів.

Робоча мова конференції: українська.

Пріоритетні тематики доповідей:

- Науково-методологічні проблеми здійснення муніципальної реформи в Україні;

- Організаційно-правові проблеми муніципальної реформи в Україні;

- Вітчизняний та зарубіжний досвід проведення муніципальної реформи;

- Муніципальна реформа в умовах воєнного стану;

- Проблеми проведення муніципальної реформи в тимчасово окупованих територіях після їх деокупації;

- Роль інститутів громадянського суспільства у проведенні муніципальної реформи (національний та європейський виміри)

Подання заявки та тез для участі в конференції необхідно не пізніше 20 серпня 2023 року (включно) надіслати до оргкомітету конференції електронною поштою:

- заявку на участь;

- тези доповіді обсягом до 5 сторінок (на адресу: yaroslav-z@ukr.net).

Аспіранти та здобувачі наукового ступеня подають тези з рецензією наукового керівника або з випискою про рекомендацію їх до публікації кафедри (відділу) відповідного закладу освіти чи наукової установи.

Контакти оргкомітету конференції:
Кравченко В.В. +380674087798 (голова оргкомітету)
Журавель Я.В. +380935524952
Діордіца І.В. +380506180610
Лебідь Т.І. +380967188886 (секретар оргкомітету)
Електронна адреса Оргкомітету: yaroslav-z@ukr.net.

За підсумками Конференції будуть прийняті відповідні Рекомендації. Виступи учасників Конференції будуть узагальнені у збірці матеріалів, яка планується до опублікування до кінця вересня 2023 року. Оргкомітет залишає за собою право відбору тез для включення у збірник, а також доповідей для включення у програму конференції. Підтвердження участі у конференції – до 20 серпня 2023 р