Відбулося засідання виконавчого комітету Чопської міської ради (ФОТО)

Дата: 20.07.2023 15:31

Сьогодні, 20 липня, відбулося засідання виконавчого комітету Чопської міської ради. На порядок денний винесено 196 питань.

Присутні заслухали та затвердили звіт про роботу Відділу державного архітектурно-будівельного контролю та Відділу економіки та інвестицій протягом 2022 року та за І півріччя 2023 року. Разом із тим надано клопотання для отримання кредиту згідно Програми «Власний дім» Чопської міської територіальної громади на 2022-2025», висновок щодо  можливості призначення опікуном, дозвіл на тимчасове користування окремими конструктивними елементами благоустрою міста Чоп, на видалення зелених насаджень, на розміщення зовнішньої  реклами, на встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.

Також затверджено протокол комісії по межових спорах, погоджено паспорт опорядження (оздоблення) фасаду будівлі, присвоєно адресі місцю видалення відходів, внесено зміни до складу адміністративної комісії та опікунської ради з питань забезпечення прав та інтересів повнолітніх осіб, які потребують опіки (піклування).

Наостанок прийнято 5 матеріальних допомог на поховання, 176 рішень щодо надання матеріальної допомоги, а 2 мешканцям було відмовлено.