Очільник Чопської міської територіальної громади вручив почесні відзнаки Чопської міської ради військовим на сході України (ФОТО)

Дата: 28.07.2023 14:25

Другий рік в Україні триває повномасштабне вторгнення росії. Другий рік Чопська міська територіальна громада підтримує наших військових, які дають відсіч агресору. Із бюджету нашої міської територіальної громади виділяються кошти для підтримки військових частин, придбання транспорту, мультикоптерів та багато іншого. Ми висловлюємо щиру подяку усім Героям, які боронять нашу незалежність та територіальну цілісність. Ми гідно Вшановує тих, хто віддав своє життя за Україну.

І сьогодні, 28 липня, у День Української Державності було вручено почесні відзнаки Чопської міської ради представникам 711 полку (командир Андрій Матвєєв), нашим землякам, які захищають рубежі нашої Батьківщини на сході країни. Низький уклін нашим Воїнам, нашим Героям!

Також висловлюємо щиру подяку приватному підприємцю Віктору Бабинцю, який завжди підтримує військових, і цього разу передав для них продукти харчування.

Слава нашим Героям!

Слава Україні! Разом до перемоги!