Триває інформаційна кампанія щодо протидії торгівлі людьми (ФОТО)

Дата: 04.08.2023 12:14

У  контексті повномасштабної війни, проблема торгівлі людьми набула особливої актуальності та стала одним із тяжчих наслідків для українського суспільства, адже мільйони людей, які були змушені евакуюватися на інші території, за кордоном, а особливо під примусом на територію країни агресора, стали потенційними жертвами.

Напередодні, представниками Управління праці та соціального  захисту населення, Міського центру соціальних служб, Служби у справах дітей під час здійснення інформаційної капманії з протидії торгівлі людьми, зокрема в умовах діючого воєнного стану в Україні, відвідано заклад тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб у Чопі, які з початку військової агресії рф на території України, з 24 лютого 2022 року, мешкають на території Чопської міської територіальної громади.

Мета зустрічі: привернення уваги та підвищення рівня поінформованості населення щодо проблеми торгівлі людьми.

У рамках заходу присутнім доведено Пам’ятку для осіб, постраждалих від торгівлі людьми, в якій чітко зазначено, що таке торгівля людьми, форми торгівлі, види допомоги, що може отримати особа, якій підтверджено статус особи, постраждалої від торгівлі людьми (правова, медична, психологічна, одноразова матеріальна допомога в розмірі трьох прожиткових мінімумів згідно соціальних категорій, допомога в працевлаштуванні, соціально-педагогічні послуги, тощо), установи, до яких можна звернутися за допомогою, а також контактні зв’язки з суб’єктами, які взаємодіють у даній сфері.

Слід зазначити, що для проведення процедури встановлення статусу особи, постраждалої від торгівлі людьми, необхідно звернутися до структурного підрозділу місцевої державної адміністрації.

Також серед присутніх розповсюджено відповідні інформаційні матеріали, брошури, буклети, листівки.