У Чопі відзначили День Державного Прапора та День Незалежності України (ФОТО)

Дата: 23.08.2023 09:45

Сьогодні, 23 серпня, у Чопі відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора та 32-ї річниці Незалежності України.

Свято розпочалося з загальнонаціональної хвили мовчання на честь усіх воїнів і захисників, які віддали своє життя за мир і спокій нашої України впродовж століть і сьогодення.

«Сьогодні одне з найважливіших свят нашої Держави — День прапора. 2 вересня 1991 року над будинком Верховної Ради України вперше було піднято синьо-жовтий прапор - символ незалежності та сувернітету нашої держави, а вже 23 серпня 2004 року свято встановлено на загальнодержавному рівні. Із тої миті кожного року ми проводимо урочисті заходи, щоб вшанувати наш стяг, щоб прививати новим поколінням любов та повагу до нашої державної символіки», — відзначила ведуча Анастасія Іванова.

Опісля цього з вітальним словом виступив міський голова, а представники прикодонного загону на площі Героїв Майдану урочисто підняли державний прапор.

Також зі святом жителів територіальної громади привітав соліст Тисаашванського СБК-філії КЗ "Центр культури та дозвілля Чопської МТГ" Петро Шалата, котрий виконав пісню " Хай буде воля і свобода".

Урочистою ходою з державним прапором пройшлися жителі Чопської МТГ центральною частиною міста. Опісля цього було покладено квіти до пам’ятного знаку “Вшанування учасників бойових дій на Сході України”.