Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Чопської міської ради (ФОТО)

Дата: 24.08.2023 14:54

Сьогодні, 24 серпня, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету, на якому було розглянуто 6 питань порядку денного, серед яких одне додаткове. Питання про затвердження мережі закладів освіти, культури і спорту Чопської міської територіальної громади на 2023/2024 навчальний рік було вирішено розглянути на початку вересня по завершенню подачі заяв на навчання.

Разом із тим члени виконавчого комітету прийняли 6 матеріальних допомог. У різному виступив начальник відділу охорони здоров’я Віктор Курин, який розповів, що змінилися пріоритетні напрямки (реабілітація та психіатрична допомога) фінансування Національною службою здоров’я України. Однак загальний об’єм фінансування не змінився, тому коштів на всіх не вистачає.

Зауважив, що під час нарад із Департаментом охорони здоров’я ОВА і МОЗ України, було відзначено про необхідність допомагати своїм лікарням із фінансуванням, аби вони продовжували функціонувати.