Дата: 31.08.2023 15:20

Розпочався збір коштів для придбання дрону для військовослужбовців – мешканців Чопа, для котрих цього року була придбана машина.

Благодійна організація благодійний фонд «Сила майбутнього України» розпочинає збір коштів на дрон Matrice 30 RTK для відділу прикордонної служби «Чоп» (тип С) підрозділу Державної прикордонної служби України, які зараз звільняють території нашої країни в Донецькій області на Бахмутському напрямку. Орієнтовна ціна дрону з комплектом запасних батарей становить 300 000 гривень.

Проведення повітряної розвідки дає можливість нашим воїнам виявляти техніку, артилерійські системи та живу силу противника на великій відстані і ефективно знищувати її, а також попередити воїнів про небезпеку обстрілів тим самим зберегти цінні життя наших воїнів.

Тільки разом ми зможем пришвидшити нашу перемогу та звільнити нашу землю від загарбників. СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Реквізити:

Код отримувача – 45051191

Назва банку – АТ КБ «Приват Банк»

Рахунок – UA743052990000026008043608345

Номер картки – 4246 0010 0217 4682