Консервація, утеплення оселі, оплачені рахунки за світло – а як ви готуєтеся до сезону осінь-зима?

Дата: 31.08.2023 15:21

Як кажуть, «готуй сани влітку» – літо підійшло до завершення, а разом із цим настає підготовка до нового сезону. Кожен готується по-різному, та є важлива порада від компанії ТОВ «Закарпаттяенергозбут» (Група Tolk), провідного постачальника електроенергії на Закарпатті.

Окрім загальноприйнятих пунктів щодо маринадів, оновлення сезонного гардеробу чи покупки затишних пледів – подбайте про стан ваших рахунків за електроенергію. «Закарпаттяенергозбут»: «Ми усвідомлюємо, у який час живемо… знаємо і так само відчуваємо всі складнощі, які виникають через війну та економічний стан країни. Але ми також розділяємо позицію того, що наше життя буде якісно кращим, якщо вносити в нього певні правила або нові звички, які виникають у зв’язку з реаліями сьогодення».

Тому Група компаній Tolk радить усім споживачам електроенергії перевірити стан своїх рахунків до початку опалювального сезону. Дійсно, тарифи, курси валют, ціни на продукти – все це піддається впливу обставин і, у зв’язку зі збільшеним фінансовим навантаженням, у частини населення накопичились борги на рахунках. Проте рекомендуємо скористатись бодай частковою оплатою з метою того, щоб зменшити навантаження на власний бюджет у сезон, коли витрачається набагато більше електроенергії.

Звісно, оптимальна історія – це увійти у сезон із чистого листа, з нульовим балансом за рахунками.

Давайте спробуємо: якщо ви прочитали статтю – перевірте стан свого рахунку. Є борг? Саме зараз зайдіть через онлайн-сервіс та оплатіть комфортну для вас на сьогодні суму. І повірте, ця маленька дія дасть значний результат, особливо, якщо зробити її повторюваною.

Залишаємо посилання для зручної оплати через онлайн-кабінет.

Пам’ятайте, що оплатити частину – завжди краще, ніж не зробити нічого.

Для зручності залишаємо всі можливі варіанти оплати рахунків:

Хай всім буде світло!