У Чопі пройшов День фізичної культури і спорту (ФОТО, ВІДЕО)

Дата: 07.09.2023 17:46

Традиційно у вересні святкують День фізичної культури і спорту. Цього року він припав на 7 вересня, тож на стадіоні “Локомотив” зібралися учні 5-11 класів Чопських ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 і №2 імені Іштвана Сечені.

Відкрив змагання Чопський міський голова Валерій Самардак, який привітав усіх учасників із Днем фізичної культури і спорту, побажав перемоги та поспілкувався з учасниками. Із танцювальними номерами виступили  учні 11 класів Чопського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 та вихованець Чопської музичної школи.

Вчителі фізичної культури організували та провели змагання з бігу на 60 та метрів, стрибках із місця та перетягуванні канату. Також цього дня відбувся футбольний матч.