Оголошення про семінар «Продовольча безпека громади. Підвищення компетентності жителів територіальних громад у галузі молочного тваринництва»

Дата: 14.09.2023 17:08

Запрошуємо до участі у інформаційній сесії на тему: «Продовольча безпека громади. Підвищення компетентності жителів територіальних громад у галузі молочного тваринництва», яка відбудеться 20 вересня 2023 року з 14.00 на платформі Microsoft Teams за підтримки Регіонального офісу Програми "U-LEAD з Європою" у  Волинській області.

Мета:

• проінформувати про позитивні практики, які були реалізовані в проекті «Підвищення рівня компетентності жителів Устилузької міської територіальної громади в галузі молочного тваринництва задля забезпечення належного рівня продовольчої безпеки».

• проінформувати про сучасні технології виробництва молока та їх вплив на продовольчу безпеку в територіальній громаді.

• роз’яснити правові механізми створення громадських пасовищ та управління ними в територіальній громаді.

Попередня програма заходу.

Форма для реєстрації.

Реєстрація відкрита до 16 год. 18 вересня 2023р.