Оголошення про розгляд питання щодо розміщення складу карбомідно-аміачної суміші

Дата: 18.09.2023 16:40

Шановні мешканці Чопської міської територіальної громади!

До Чопської міської ради на її лист від 15.08.2023 року № 03-18/2276 з Департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської обласної військової адміністрації 15.09.2023 року надійшли Звіт про громадське обговорення та Висновок з оцінки впливу на довкілля планової діяльності, здійснених відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», планової діяльності будівництва складу карбомідно-аміачної суміші по шосе Мукачівське в м.Чоп.

Відповідно до висновку з оцінки впливу на довкілля планової діяльності будівництва складу карбомідно-аміачної суміші від 02.08.2023 № 1529/02-02 Департамент екології та природних ресурсів Закарпатської обласної військової адміністрації вважає допустимим провадження такої планової діяльності.

Враховуючи викладене, Чопська міська рада за власною ініціативою, запрошує на нараду з обговорення зазначеного питання всіх зацікавлених осіб. На її проведення запрошено керівництво підприємства ТОВ «Хімагростеп», яке планує провадження господарської діяльності, представника Департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської обласної військової адміністрації, службових осіб Чопської міської ради та ін.

Зазначене обговорення відбудеться в четвер 21  вересня 2023 року о 10 годині в приміщенні актової зали міської ради.