До уваги суб’єктів господарювання у сфері машин, компонентів та обладнання!

Дата: 06.10.2023 09:50

Компанія Pronar разом з інституціями-партнерами, Польське агентство інвестицій і торгівлі (Polska Agencja Inwestycji i Handlu - PAIH) та Польська асоціація роботодавців у галузі будівництва (Polski Związek Pracodawców Budownictwa), запрошують взяти участь у Польсько-Українському Бізнес-Форумі – Сектор Машин та Обладнання.

Дата проведення: 18 жовтня 2023 року.

Місце проведення: виставковий центр Pronar, вул. Армії Крайової, 41, 17-300 Сім’ятичі.

Умови участі: безкоштовно.

Посилання для реєстрації на захід

Відновлення України від руйнувань, спричинених війною, вимагатиме залучення світових фінансових інституцій та промислових корпорацій. Польські машинобудівні компанії мають у своєму розпорядженні інноваційні технологічні рішення, а їхній величезний потенціал може відіграти ключову роль у цьому процесі.

Участь у заході буде відмінною нагодою налагодити зв’язки з ключовими гравцями з України, включаючи державні органи, неурядові організації, фінансові установи та інституції, зацікавлені у відновленні місцевої економіки.

Унікальною частиною Форуму стане презентація модельного ряду техніки кожної компанії, включаючи робочі демонстрації обраної техніки.

Організатори переконані, що Форум є ініціативою, спрямованою на активну участь у відновленні української економіки.

Запрошення