Герої не вмирають!

Дата: 06.10.2023 12:13

У суботу, 7 жовтня, відбудеться Чин похорону з полеглим Героєм 25-річним воїном-прикордонником Іллею Богачуком.

Сьогодні, 6 жовтня, о 18.00 год. відбудеться зустріч Героя. Просимо усіх мешканців долучитися до «живого коридора», який пройде маршрутом: вулиця Головна (готель «Ізумруд») – вулиця Берег – проспект Залізничників –  храм Успіння Пресвятої Богородиці. О 19.00 год. розпочнеться читання Псалтиря за покійним.

Прощання відбуватиметься завтра, 7 жовтня, о 12.00 год. у храмі Успіння Пресвятої Богородиці. Усіх небайдужих громадян просимо долучитися до «живого коридору» та гідно вшанувати загиблого Героя з 13.00 год., який пройде маршрутом: храм Успіння Пресвятої Богородиці – проспект Залізничників – вулиця Берег  і заїзд у двір будинку на  вулиці Берег, 18 (поворот біля магазину «Пінгвін») – вулиця Спортивна – вулиця Берег – вулиця Головна (готель «Ізумруд») – вулиця Млинна – вулиця Тиха-Чендеш.

Богачук Ілля Валерійович – головний сержант, інспектор прикордонної служби вищої категорії – начальник першого відділення інспекторів прикордонної служби (кулеметник) другої прикордонної застави другого відділу прикордонної служби (тип С) прикордонної комендатури швидкого реагування 5 прикордонного загону ДПС України. Народився Ілля Валерійович 21 липня 1998 року у місті Чоп. Навчався у Чопській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1, яку закінчив у 2015 році.

Із липня 2019 року долучився до лав Державної прикордонної служби України. Проходив службу у підрозділах Луцького, Краматорського та Сумського прикордонних загонів. У складі відділу прикордонної служби «Мар’їнка» став на оборону нашої держави під час повномасштабного вторгнення російських окупантів.

Ілля був сміливим, мужнім і відважним, завжди дисциплінованим і відповідальним, із честю та відданістю виконував бойові завдання по обороні своєї країни. Загинув 2 жовтня 2023 року, захищаючи Батьківщину та всіх нас від підступного та безжального ворога, у районі населеного пункту Мар’їнка Сватівського району Луганської області.

Вічна пам’ять! Вічна слава Герою!