В Україні буде проведено другий етап Глобального тижня безпеки дорожнього руху

Дата: 11.10.2023 08:37

Генеральною Асамблеєю ООН на 74-й сесії була прийнята Резолюція А/74/L.86 «Підвищення безпеки дорожнього руху в усьому світі», відповідно до якої 2021-2030 роки проголошуються Другим Десятиліттям дій з забезпечення безпеки дорожнього руху. Глобальною метою Десятиліття є скорочення кількостей смертей та травм у результаті дорожньо-транспортних пригод на 50 відсотків до 2030 року.

Світовим співтовариством розпочато низку заходів, спрямованих на якісне поліпшення ситуації з проблемою дорожньо-транспортної аварійності.

У травні 2023 року в Україні відбувся перший етап Глобального тижня безпеки дорожнього руху ООН, який сприяє реалізації глобальної мети Десятиліття. Проведення другого етапу заплановано у період з 13 по 19 листопада 2023 року.

Під час Тижня планується проведення різноманітних заходів серед яких: круглі столи, семінари-практикуми, єдиний національний урок у всіх загальноосвітніх навчальних закладах, нагородження переможців конкурсу в рамках національного проєкту «Безпечна країна» та багато інших.

Додаткова інформація – за телефонами: (067) 466 43 33; (044) 466 43 46, (050) 337 70 16.