У міській раді відбулася нарада з представниками ТОВ «АВЕ-Ужгород» (ФОТО)

Дата: 12.10.2023 11:12

Сьогодні, 12 жовтня, у міській раді відбулася нарада з представниками ТОВ «АВЕ-Ужгород» щодо роботи контейнерних майданчиків для роздільного збирання твердих побутових відходів. Нагадаємо, що у місті облаштовано 11 споруд системи збирання і вивезення відходів. Наразі триває видача електронних ключів (чипів) для доступу до закритих сміттєзбиральних майданчиків, які можна отримати в Управлінні ЦНАП від представників ТОВ «АВЕ-Ужгород». Разом із тим просимо усіх мешканців укладати договори. За відсутність укладеного договору передбачається адміністративне покарання. Крім того, власники житла, які не мають договорів, не зможуть отримати електронні ключі.

Отже, перший етап покращення благоустрою завершено. Наступним стане облаштування системи відеоспостереження, яка допоможе фіксувати порушників правил благоустрою поблизу сміттєзбиральних майданчиків. Шановні мешканці, лише від нас і нашого ставлення залежить чистота громади, тож просимо всіх підтримувати порядок у нашій Чопській МТГ.