Військові подякували за підтримку (ФОТО)

Дата: 13.10.2023 13:13

Сьогодні, 13 жовтня, до Чопської міської ради завітали представники прикордонного відділу «Чоп» (тип С) підрозділу ДПСУ, який зараз звільняє території нашої країни на Бахмутському напрямку. Нагадаємо, що нещодавно чопський благодійний фонд «Сила майбутнього України» збирав кошти для купівлі професійного квадрокоптера Matrice 30 T із можливістю нічного бачення, до придбання якого долучилися й працівники міської ради.

Військові висловили слова вдячності за активну підтримку тилу та за постійну допомогу, а також вручили гільзу від артилерійського снаряду і подяки Валерію Самардаку, Ігорю Гіжану, Тетяні Чебан, Тетяні Орос, Катерині Вересюк, Віктору Бабинцю, Віталію Гопаку, ПрАТ «Єврокар», працівникам Чопської міської ради, педагогічному колективу та учням Чопського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1.

Разом із тим військовій частині передана перша маскувальна сітка розміром 6х7 м, основа для якої подарована волонтерами. Після надходження білої основи для сітки (4.5 ×200 м) буде продовжене вже масштабніше плетіння.
Тож слідкуйте за оголошеннями та долучайтеся.