У Чопі попрощалися із загиблим на війні Героєм – Віктором Кононенком

Дата: 17.10.2023 15:51

Сьогодні, 17 жовтня, у Чопі віддали шану та попрощалися з загиблим на війні Героєм 36-річним Віктором Кононенком.

Народився Віктор Ігорович Кононенко 27 січня 1987 року в Луганську. У 1994 переїхав з родиною до Чопа, де навчався у Чопській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1.

Був чуйною людиною з золотим серцем і доброю душею, любив життя та свою родину.

Віктор Ігорович займався доброчинністю та був працівником, а потім керівником центрів допомоги людям із залежності в місті Полтава, Ужгород, Луцьк та селі Скородистик Черкаської області з 2014 по 2017 роки.

Після початку повномасштабного вторгнення Віктор Ігорович пішов у липні 2022 року добровольцем на фронт. Разом із побратимами давав гідну відсіч російському агресору у десантно-штурмовій бригаді. У жовтні 2022 року був тяжко поранений під час штурмових дій, звільняючи місто Ізюм. Після одужання повернувся на фронт, аби продовжити боронити нашу Батьківщину.

Віктор Кононенко був сміливим і мужнім, свідомим громадянином і патріотом своєї країни, який з честю та відданістю виконував бойові завдання. Загинув 14 квітня 2023 року, захищаючи Батьківщину та всіх нас від підступного та безжального ворога, у районі населеного пункту Червонопопівка Сєвєродонецького району Луганської області.

У Героя залишилися мама, сестра та вітчим.

У храмі Успіння Пресвятої Богородиці відбувся Чин похорону, на який прийшли близькі воїна, військові, мешканці громади, керівництво міста. «Живим коридором» мешканці та військові вшанували та попрощалися з Героєм. Поховали Віктора Кононенка на міському кладовищі.

Віктор назавжди залишиться в нашій пам’яті Людиною, яка давала надію жити іншим. Щирі співчуття рідним і близьким загиблого. Світла пам'ять Воїну, який віддав життя за Україну, за її свободу!