Оголошення про засідання комісії з питань земельних відносин та містобудуванням

Дата: 23.10.2023 15:57

Фото без описуУ вівторок, 31 жовтня, о 17.00 год. у приміщенні залу засідань Чопської міської ради відбудеться засідання постійної комісії з питань земельних відносин та містобудування з наступним порядком денним:

1. Про надання пільг зі сплати земельного податку на 2024 рік.
2. Про  затвердження Програми комплексного розвитку  території  Чопської  міської територіальної громади на 2024-2026 роки.
3. Про  затвердження  Програми  проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення на території Чопської міської територіальної громади, що підлягають викупу шляхом продажу на 2024-2026 роки.
4. Про розроблення детального плану території для будівництва котеджного містечка.
5. Про  розроблення  детального  плану території  для  розміщення  будівель сільськогосподарського призначення.
6. Про внесення змін до Додатку №1 рішення 19 сесії шостого  скликання Чопської міської ради від 04.07.2013 року №18.
7. Про внесення змін до рішень тридцять четвертої сесії восьмого скликання Чопської міської ради від 26 травня 2023 року.
8. Про проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди земельних  ділянок.
9. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.
10. Про встановлення ставок при визначенні розміру орендної плати.
11. Про надання в оренду земельної ділянки.
12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
13. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки.
14. Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється.
15. Про передачу  безоплатно у приватну власність земельну ділянку  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
16. Про передачу  безоплатно у приватну власність земельну ділянку  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
17. Про передачу  безоплатно у приватну власність земельну ділянку  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
18. Про передачу  безоплатно у приватну власність земельну ділянку  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
19. Про передачу  безоплатно у приватну власність земельну ділянку  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
20. Різне.