У міській раді обговорили питання покращення якості життя та збереження здоров’я населення громади

Дата: 23.10.2023 16:52

Міська влада завжди переймається та шукає шляхи для покращення якості життя та збереження здоров’я населення громади. Так, нещодавно відбулася зустріч міської влади з представниками медичної лабораторії європейського рівня «Астра-Діа», відділення якої почало працювати в місті,  та страхової компанії "Уніка". На порядку денному стояло питання щодо допомоги незахищеним верстам населення територіальної громади. Обговорювалося питання можливості запровадження медичного страхування таких осіб,  до пакету якого входили б і знижки на медичні послуги з лабораторної діагностики, які не надаються КНП «Чопська міська лікарня». Крім того, для зручності мешканців сіл, міською владою запропоновано медичній лабораторії «Астра-Діа» розглянути можливість забору аналізів для здійснення ряду загальноклінічних, біохімічних, бактеріологічних, генетичних та інших лабораторних досліджень на базі ФАПів та амбулаторій.

За підсумками зустрічі буде здійснено визначення відповідних критеріїв та розроблено механізм запровадження медичного страхування, і більшої доступності до лабораторних досліджень і діагностики захворювань для окремих категорій громадян.