Чопська міська рада
Закарпатська область, Ужгородський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Звіт про діяльність Наглядової ради з питань розподілу і утримання житла у гуртожитках та використання гуртожитків і прибудинкових територій за IV квартал 2020 року, 2021, 2022 та 2023 роки

Дата: 25.10.2023 11:10
Кількість переглядів: 97

Протягом IV кварталу 2020 року наглядовою радою з питань розподілу і утримання житла у гуртожитках та використання гуртожитків і прибудинкових територій проведено 1 (одне) засідання наглядової ради, про що свідчить протокол № 7 від 09.10.2020 року. На зазначеному засіданні розглянуто 3 (три) заяви про приватизацію житлового приміщення у гуртожитку, який знаходиться за адресою: м. Чоп, вул. Пушкіна, буд. 5.

У 2021 році, в зв’язку із створенням Чопської міської територіальної громади, утворено наглядову раду з питань розподілу і утримання житла у гуртожитках та використання гуртожитків і прибудинкових територій Чопської міської територіальної громади та затверджено її персональний склад, про що свідчить рішення виконавчого комітету Чопської міської ради від 03.06.2021 року № 216. Протягом 2021 року проведено 1 (одне) засідання наглядової ради на якому прийнято рішення про надання дозволу на приватизацію приміщення в гуртожитку, який знаходиться за адресою: м. Чоп, вул. Пушкіна, буд. 5.

У 2022 році, наглядовою радою розглянуто 1 (одне) питання про надання кімнати № 4 на першому поверсі гуртожитку по вулиці Василя Стуса, 5 в місті Чоп.

У зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, на території України введено воєнний стан із 05 години 30 хвилин 24 лютого 2022 року, про що свідчить Указ Президента України № 64/2022. Враховуючи введення воєнного стану, наглядовою радою, враховуючи Порядок формування фондів житла, призначеного для тимчасового проживання, обліку та надання такого житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2022 р. № 495 «Деякі заходи з формування фондів житла, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб», розроблено проект рішення Чопської міської ради «Про здійснення організаційних заходів щодо тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб на території Чопської міської територіальної громади» та рекомендовано такий до прийняття Чопською міською радою.

04.08.2022 року Чопською міською радою Закарпатської області прийнято рішення № 17, яким створено фонд житла, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб на території Чопської міської територіальної громади. До зазначеного фонду житла, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб на території Чопської міської територіальної громади:

будівля за адресою Ужгородський район, м. Чоп, вул. Миру, 3

будівля за адресою Ужгородський район, м. Чоп, вул. Квітова, 4

будівля за адресою  Ужгородський район, м. Чоп, вул. Приозерна, 3.

Рішенням встановлено, що попередній розгляд питань щодо взяття на облік та надання приміщень з фонду житла, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб на території Чопської міської територіальної громади, здійснюється Наглядовою радою з питань розподілу і утримання житла у гуртожитках та використання гуртожитків і прибудинкових територій Чопської міської територіальної громади.

Враховуючи вимоги частини 17 Порядку формування фондів житла, призначеного для тимчасового проживання, обліку та надання такого житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2022 р. № 495 «Деякі заходи з формування фондів житла, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб» та вимоги підпункту 2 пункту а статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рекомендовано виконавчому комітету Чопської міської ради Ужгородського району Закарпатської області, прийняти рішення про уповноваження  Наглядової ради з питань розподілу і утримання житла у гуртожитках та використання гуртожитків і прибудинкових територій Чопської міської територіальної громади приймати рішення про взяття внутрішньо переміщеної особи на облік громадян, що потребують житла для тимчасового проживання, або про відмову у взятті на такий облік протягом одного робочого дня після подання відповідної заяви.

10.08.2022 року, рішенням виконавчого комітету Чопської міської ради № 235 уповноважено Наглядову раду з питань розподілу і утримання житла у гуртожитках та використання гуртожитків і прибудинкових територій Чопської міської територіальної громади:

1.1. приймати рішення про взяття внутрішньо переміщеної особи на облік громадян, що потребують житла для тимчасового проживання, або про відмову у взятті на такий облік, протягом одного робочого дня після подання через Управління Центр надання адміністративних послуг Чопської міської ради відповідної заяви внутрішньо переміщеною особою.

1.2. приймати рішення про надання приміщень з фонду житла, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб на території Чопської міської територіальної громади.

З прийняттям вищезазначених рішень, робота наглядової ради, в тому числі, зосереджена на здійснені заходів спрямованих на тимчасовому проживанні внутрішньо переміщених осіб на території Чопської міської територіальної громади.

У 2022 році проведено 12 засідань наглядової ради та поставлено усіх заявників на облік громадян, що потребують житла для тимчасового проживання на території Чопської міської територіальної громади, розподілено вільні приміщення фонду житла, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб на території Чопської міської територіальної громади в:

будівлі за адресою Ужгородський район, м. Чоп, вул. Миру, 3

будівлі за адресою  Ужгородський район, м. Чоп, вул. Приозерна, 3.

Протягом 2023 року (станом на 25.10.2023 року), наглядовою радою проведено 20 засідань наглядової ради та поставлено усіх заявників на облік громадян, що потребують житла для тимчасового проживання на території Чопської міської територіальної громади, розподілено вільні приміщення фонду житла, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб на території Чопської міської територіальної громади в:

будівлі за адресою Ужгородський район, м. Чоп, вул. Миру, 3

будівлі за адресою  Ужгородський район, м. Чоп, вул. Приозерна, 3.

19.10.2023 року, у зв’язку з призивом на військову службу по призову під час загальної мобілізації голови наглядової ради, заступника міського голови Чопської міської ради, голови наглядової ради Гіжана Ігоря Степановича, внесено зміни до рішення виконавчого комітету Чопської міської ради Ужгородського району Закарпатської області від 03.06.2021 року № 216 «Про утворення наглядової ради з питань розподілу і утримання житла у гуртожитках та використання гуртожитків і прибудинкових територій Чопської міської територіальної громади» (зі змінами) шляхом затвердження нового складу наглядової ради з питань розподілу і утримання житла у гуртожитках та використання гуртожитків і прибудинкових територій Чопської міської територіальної громади.

Під час засідання нового складу наглядової ради буде обрано нового голову наглядової ради та відповідного секретаря.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь