Проводиться демонтаж старих сміттєвих майданчиків (ФОТО)

Дата: 26.10.2023 15:09

Як ми повідомляли, у місті встановлено 11 закритих контейнерних майданчиків для збирання  твердих побутових відходів: вулиця Спортивна, 1, 3, вулиця Миру,  15, 17 і  проспект Залізничників, 1, 2 (I-III під’їзд), вулиця Миру, 19, 21 і проспект Залізничників, 2Б, 2В, 2Г, проспект Залізничників, 2 (IV-VI під’їзд), 2А, вулиця Берег, 18 і проспект Залізничників, 3, 4, вулиця Миру, 2,4, вулиця Петефі, 5  і Тиха-Чендеш, 11, вулиця Василя Стуса, 5, провулок Прикордонний, 6 і 6А, 7 і 7А.

Протягом 26-27 жовтня проводиться демонтаж старих майданчиків, зокрема, на вулиці Спортивній та проспекті Залізничників. Разом із тим упродовж дня усі сміттєві контейнери будуть перенесені до закритих майданчиків, доступ до яких матимуть лише власники електронних ключів (чипів). Закликаємо усіх мешканців, які  не заключили договори та не отримали електронні ключі звертатися до представників ТОВ «АВЕ-Ужгород».