Просимо пройти опитування

Дата: 30.10.2023 14:09

У Науково-дослідному інституті вивчення проблем злочинності імені академіка В. В. Сташиса за підтримки Національного фонду досліджень України проводиться наукове дослідження "Захист прав людини в концепції перехідного правосуддя: українська модель. Обрана проблематика надважливою для України, адже перехідне правосуддя має на меті сприяти найліпшому відновленню справедливості, укріпленні миру, цінностей демократії, постає комплексом кримінологічно обґрунтованих  заходів, що поєднують каральну й відновну юстицію, широкий, багаторівневий соціальний діалог, просвіту, реституцію, правотворчу й правоохоронну діяльності, організаційно-управлінські трансформації та ін.

Для повного і всебічного дослідження проблеми захисту прав людини в концепції перехідного правосуддя виникає потреба ознайомитися із думкою громадян щодо питань реалізації цієї концепції, а особливо тих, хто зазнав внутрішнього переміщення протягом російської агресії. Проводиться анонімне опитування серед населення Закарпатської області одним із  зручних для Вас способів (Google форма за посиланням в Інтернеті; QR-код), у тому числі і залученням служб соціального захисту населення.

1. Посилання на анкету опитування громадян у Google формі.
2. Посилання на анкету для опитування внутрішньо переміщени осіб.