Науково-практичний дискурс «Імплементація в Закарпатській області Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»: реалії, перспективи» (ФОТО)

Дата: 31.10.2023 16:49

27 жовтня 2023 року у конференц-залі Центру культур національних меншин Закарпаття в рамках відзначення Дня української писемності та мови управлінням національностей та релігій  департаменту стратегічних комунікацій, національностей та релігій облдержадміністрації – обласної військової адміністрації, Центром культур національних меншин Закарпаття, за участі інститутів громадянського суспільства, громадських організацій національно-культурних товариств, науковців, експертів відбувся науково-практичний дискурс «Імплементація в Закарпатській області Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»: реалії, перспективи».

Перед початком роботи науково-практичного дискурсу учасники зібрання взяли участь у загальнонаціональній акції «Всеукраїнський радіодиктант національної єдності».
Конструктивні пропозиції до проєкту рекомендацій учасників дискурсу щодо покращення вивчення державної мови у закладах загальної середньої освіти з класами навчання мовою національних меншин внесла Людмила Капко, головний спеціаліст управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради, вчителька української мови і літератури Чопського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 імені Іштвана Сечені Чопської міської ради Ужгородського району.
Під час заходу всі бажаючі виступили у дискусії з теми, що обговорювалася. Учасники зібрання прийняли відповідні рекомендації для практичного використання в роботі.