Благоустрій громади - відповідальність кожного

Дата: 02.11.2023 17:26

У нашій громаді триває робота з покращення благоустрою. Для вирішення цього питання запроваджена Програма поводження з твердими побутовими відходами, відповідно до якої у місті облаштовано 11 закритих контейнерних майданчиків із твердим покриття для збирання твердих побутових відходів. Це дозволило ліквідувати майданчики на вулиці Спортивній і проспекті Залізничників, поблизу яких завжди збиралася купа відходів, адже мешканці часто викидали великогабаритне сміття, обрізане гілля, котре необхідно вивозити на сміттєзвалище самотужки, тощо.

Протягом жовтня проводилася видача електронних ключів (чипів). І вже наприкінці попереднього місяця мешканці багатоповерхових будинків отримали доступу до закритих сміттєзбиральних майданчиків. Однак не всі бажають заключати договори про вивезення побутових відходів і плати за власне сміття. Недобросовісні мешканці просто залишають пакети зі своїми відходами поблизу майданчиків або викидають деінде (нагадаємо про випадок на вулиці Приозерній).

Шановні мешканці громади! Закликаємо усіх із відповідальністю ставитися до навколишнього середовища та не смітити у невстановлених місцях, адже й у ваших руках зовнішній вигляд нашого міста та наших сіл. Тільки спільними зусиллями ми зможемо зробити нашу громадою чистішою.