Проводяться роботи по експлуатаційному утриманню та відновленню асфальтобетонного покриття міжквартальних заїздів та проїздів біля багатоповерхівок
Дата: 09.11.2023 09:05
Кількість переглядів: 169
Сьогодні, 9 листопада, у місті розпочинаються роботи по експлуатаційному утриманню та відновленню асфальтобетонного покриття міжквартальних заїздів та проїздів біля чопських багатоповерхівок. Це буде, так званий «ямковий» ремонт та асфальтування невеликими «картами» найбільш пошкоджених ділянок. Сьогодні розпочинаємо підготовчі роботи на заїздах і проїздах біля будинків № 17,19, 21 по вулиці Миру, та № 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 3, 4 по проспекту Залізничників, вулиці Берег 18 та вулиці Спортивна 1, 3. Роботи буде продовжено і завтра, за сприятливих погодних умов.
Просимо мешканців цих будинків звільнити проїзди від автівок.
Приносимо вибачення за тимчасові незручності.