Дата: 13.11.2023 16:57

Із метою підвищення загальної мовної культури, виховання пошани до традицій українського народу, виявлення творчо обдарованої учнівської молоді щороку серед учнів закладів загальної середньої освіти проводиться Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика та Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської молоді імені Тараса.
10 листопада на базі Чопського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 імені Іштвана Сечені стартував ІІ етап ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та ІІ етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса. Участь у них взяли 30 учнів-переможців 3-11 класів І етапу Конкурсів закладів загальної середньої освіти Чопської МТГ.
Переможці ІІ етапу візьмуть участь у ІІІ етапі Конкурсів, які відбудуться 9 та 16 грудня 2023 року на базі Закарпатського інституту післядипломної  педагогічної освіти.