Чопська міська територіальна громада пишається своїми!

Дата: 15.11.2023 15:19

Чопська міська територіальна громада багата на людей, які проявляють себе в освітній, спортивній та культурній сферах. Серед таких і доньки нашого воїна, який захищав нас від російських окупантів, Андрія Землюка. Дівчатка проживали у Чопі та навчалися у нашому ЗДО «Казка», а згодом переїхали. Старша донька Катерина цьогоріч вступила до Оксфордського університету у Великій Британії, а молодша Вероніка посіла І місце на змагання з дзюдо VII Hato Judo Cup у віковій категорії 2013-2014 р.н., який проходив навесні у Варшаві.

Вітаємо дівчат із досягненнями та бажаємо подальших успіхів. Чопська МТГ пишається усіма здобутками своїх мешканців і вихідців нашої громади.