Боротьба зі сміттям залежить від кожного

Дата: 20.11.2023 15:16

Протягом останніх років Чопська міська рад поступово проводить покращення благоустрою нашої громади, зокрема, облаштовуючи сміттєзбиральні майданчики та ліквідовуючи несанкціоновані сміттєзвалища. Завершено облаштування закритих майданчиків і демонтовано старі, продовжується видача електронних ключів (чипів) представниками ТОВ «АВЕ-Ужгород» тощо. Однак для покращення ситуації потрібно, аби кожен громадянин також свідомо ставився до цієї проблематики, робив зауваження порушникам і повідомляв у разі виявлення таких порушень.
Разом із тим для фіксації громадян, які викидають сміття у невстановлених для цього місцях, облаштовується система відеоспостереження, зокрема, встановлено ще дві камери, складаються адміністративні протоколи та накладаються штрафи. Тільки спільними зусиллями ми зможемо покращити нашу громаду та вирішити питання порушень правил благоустрою.