Оголошення про скликання 42 сесії Чопської міської ради VIIІ скликання

Дата: 01.12.2023 09:43

У середу, 13 грудня, у залі засідань Чопської міської ради о 10.00 год. відбудеться засідання 42 сесії Чопської міської ради восьмого скликання з наступним порядком денним:

1. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Чоп».
2. Про перейменування вул. Садова в м. Чоп.
3. Про виконання бюджету  Чопської міської територіальної   громади за січень – вересень 2023  року.
4. Про  передачу міжбюджетного трансферту з бюджету Чопської міської територіальної  громади у вигляді іншої субвенції  бюджету Великодобронської сільської територіальної  громади на надання соціальних послуг громадянам Чопської міської  територіальної громади на 2024 рік.
5. Про надання дозволу на  списання з балансу Управлінню праці та соціального захисту населення Чопської міської ради кредиторської заборгованості, строк позовної давності якої минув.
6. Про внесення змін до «Програми виконання рішень судів та інших виконавчих документів на 2021-2024 роки».
7. Про внесення змін до Програми «Поліцейський офіцер громади» Чопської міської територіальної громади на 2023 рік.
8. Про внесення змін до Програми профілактики злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території Чопської міської територіальної громади на 2023 рік.
9. Про внесення змін до Програми благоустрою населених пунктів Чопської міської територіальної громади на 2024-2026 роки.
10. Про внесення змін до Програми  утримання об’єктів та майна комунальної власності Чопської міської територіальної громади на 2023-2025 роки.
11. Про внесення змін до  Програми соціально-економічного і культурного розвитку Чопської міської територіальної громади на 2021-2023 роки.
12. Про затвердження Програми соціально-економічного і культурного розвитку Чопської міської територіальної громади на 2024-2027  роки.
13. Про  внесення змін до рішення міської  ради від 22.12.2022  № 4«Про бюджет Чопської міської територіальної громади  на 2023 рік (нова редакція)» (зі змінами від 22.02.2023, 30.03.2023, 26.05.2023, 29.06.2023, 03.08.2023,13.09.2023, 21.09.2023, 02.11.2023).
14. Про умови оплати праці Чопському міському голові Ужгородського району Закарпатської області.
15. Про бюджет  Чопської міської територіальної громади на 2024 рік.
16. Про затвердження плану підготовки проектів регуляторних актів в сфері господарської діяльності на 2024 рік.
17. Про внесення змін до рішення 41 сесії восьмого скликання Чопської міської ради від 02.11.2023 року №35.
18. Про затвердження «Правил благоустрою території  Чопської  міської територіальної громади».
19. Про затвердження фінансового плану комунального підприємства Чопської міської ради «Чопський ринок» на 2024 рік.
20. Про затвердження фінансового плану комунального підприємства Чопської міської ради «Водоканал Чоп» на 2024 рік.
21. Про затвердження фінансового плану комунального підприємства Чопської міської ради «Чистий Чоп» на 2024 рік.
22. Про збільшення розміру статутного капіталу Комунального підприємства «Чистий Чоп».
23. Про затвердження заходів щодо утримання об’єктів благоустрою.
24. Про орієнтовні терміни звітування депутатів Чопської міської ради перед територіальною громадою.
25. Про план роботи Чопської міської ради на І півріччя 2024 року.
26. Про затвердження детального плану території  для будівництва  напівзакритого  тиру  за  межами с. Соломоново.
27. Про затвердження детального плану території для розміщення будівель торгівлі в місті Чоп, вулиця Головна, 59.
28. Про внесення змін до рішень сесій Чопської міської ради.
29. Про внесення змін до рішень сесій Чопської міської ради.
30. Про надання в оренду земельної ділянки.
31. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення шляхом викупу.
32. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки в оренду.
33. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) згідно сертифікатів на земельну частку ( пай) з метою їх виділення в натуру.
34. Про виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок згідно сертифікатів на земельну частку ( пай).
35. Про передачу  безоплатно у приватну власність земельну ділянку  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
36. Про передачу  безоплатно у приватну власність земельну ділянку  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
37. Про передачу  безоплатно у приватну власність земельну ділянку  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
38. Про передачу  безоплатно у приватну власність земельну ділянку  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
39. Про передачу  безоплатно у приватну власність земельну ділянку  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
40. Про передачу  безоплатно у приватну власність земельну ділянку  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
41. Про передачу  безоплатно у приватну власність земельну ділянку  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
42. Різне.