Оголошення про засідання комісії з питань земельних відносин та містобудуванням

Дата: 01.12.2023 10:08

Фото без описуУ п’ятницю, 08 грудня, о 13.00 год. у приміщенні залу засідань Чопської міської ради відбудеться засідання постійної комісії з питань земельних відносин та містобудування з наступним порядком денним:

1. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Чоп».
2. Про перейменування вул. Садова в м. Чоп.
3. Про бюджет  Чопської міської територіальної громади на 2024 рік.
4. Про орієнтовні терміни звітування депутатів Чопської міської ради перед територіальною громадою.
5. Про затвердження детального плану території  для будівництва  напівзакритого  тиру  за  межами с. Соломоново.
6. Про затвердження детального плану території для розміщення будівель торгівлі в місті Чоп, вулиця Головна, 59.
7. Про внесення змін до рішень сесій Чопської міської ради.
8. Про внесення змін до рішень сесій Чопської міської ради.
9. Про надання в оренду земельної ділянки.
10. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення шляхом викупу.
11. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки в оренду.
12. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) згідно сертифікатів на земельну частку (пай) з метою їх виділення в натуру.
13. Про виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок згідно сертифікатів на земельну частку (пай).
14. Про передачу  безоплатно у приватну власність земельну ділянку  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
15. Про передачу  безоплатно у приватну власність земельну ділянку  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
16. Про передачу  безоплатно у приватну власність земельну ділянку  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
17. Про передачу  безоплатно у приватну власність земельну ділянку  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
18. Про передачу  безоплатно у приватну власність земельну ділянку  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
19. Про передачу  безоплатно у приватну власність земельну ділянку  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
20. Про передачу  безоплатно у приватну власність земельну ділянку  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
21. Різне.