Оголошення про засідання комісії з питань законності, правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами, регламенту та депутатської етики

Дата: 01.12.2023 10:14

У понеділок, 11 грудня, о 17.00 год. у приміщенні залу засідань Чопської міської ради відбудеться засідання постійної комісії з питань законності, правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами, регламенту та депутатської етики з наступним порядком денним:

1. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Чоп».
2. Про перейменування вул. Садова в м. Чоп.
3. Про внесення змін до «Програми виконання рішень судів та інших виконавчих документів на 2021-2024 роки».
4. Про внесення змін до Програми «Поліцейський офіцер громади» Чопської міської територіальної громади на 2023 рік.
5. Про внесення змін до Програми профілактики злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території Чопської міської територіальної громади на 2023 рік.
6. Про умови оплати праці Чопському міському голові Ужгородського району Закарпатської області.
7. Про бюджет  Чопської міської територіальної громади на 2024 рік.
8. Про затвердження плану підготовки проектів регуляторних актів в сфері господарської діяльності на 2024 рік.
9. Про внесення змін до рішення 41 сесії восьмого скликання Чопської міської ради від 02.11.2023 року №35.
10. Про затвердження «Правил благоустрою території  Чопської  міської територіальної громади».
11. Про орієнтовні терміни звітування депутатів Чопської міської ради перед територіальною громадою.
12. Про план роботи Чопської міської ради на І півріччя 2024 року.
13. Різне.