Відбулося засідання виконавчого комітету Чопської міської ради (ФОТО)

Дата: 07.12.2023 11:42

Сьогодні, 7 грудня, відбулося засідання виконавчого комітету Чопської міської ради. На порядок денний було винесено 28 питань, серед яких 3 додаткові.

Присутні заслухали та схвалили Програму соціально-економічного і культурного розвитку Чопської міської територіальної громади на 2024-2027 роки та бюджет Чопської міської територіальної громади на 2024 рік. Також було затверджено Порядок створення та використання матеріального резерву,  номенклатури та обсягів матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території громади, Положення та форму акту встановлення факту здійснення догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи та особами, які потребують постійного стороннього догляду, внесено зміни до рішення виконавчого комітету щодо надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

Разом із тим надано дозвіл на тимчасове користування окремими конструктивними елементами благоустрою міста Чоп на продовження дії Договорів про оренду  окремих конструктивних елементів благоустрою для розміщення об’єктів соціально-культурного, торгівельного та іншого призначення

Наостанок було прийнято 18 рішень щодо надання матеріальної допомоги та 1 рішення щодо надання допомоги на поховання.

У різному Катерина Вересюк привітала усіх волонтерів зі святом, а Маргарета Гісем подякувала за роботу працівниками органу місцевого самоврядування. Керуючий справами (секретар) міської ради Вікторія Сергієнко відзначила, що чергове засідання виконавчого комітету заплановано на 21 грудня.